To już 30 lat! Firma Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza obchodzi jubileusz

W tym roku mija 30 lat od założenia firmy Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza. Od 1987 roku, jednoosobowy zakład prowadzony przez Stanisława Marchewkę rozrósł się do przedsiębiorstwa zatrudniającego blisko 100 osób. Obecnie firma dostarcza Klientom, zarówno polskim, jak i zagranicznym, drewniane, ręcznie robione schody, podłogi oraz elementy wyposażenia wnętrz.

 

Przedsiębiorstwo firmy Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza
Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza

Firma, jako pierwsza w Polsce, wprowadziła na rynek schody gięte oraz taki sam typ balustrad. Przedsiębiorstwo stało się także światowym liderem w zakresie produkcji desek na ogrzewanie podłogowe i ma opatentowany system tego produktu. Wszystkie produkty są wytwarzane w największym parku maszynowym w Polsce.

 

Przedsiębiorstwo może pochwalić się czterema salonami firmowymi: w Krakowie, w Gdańsku (Galeria CITY MEBLE), w Raszynie oraz największym – w Piotrowicach, gdzie mieści się także siedziba firmy. Dużym sukcesem firmy jest dobrze prosperujący salon w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dabi.

 

Działalność firmy docenili nie tylko Klienci, ale i branża, czego dowodem są liczne nagrody. Między innymi certyfikat Home Zone – Znak Jakości i Niezawodności, Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska, nagroda Pro Futuro (Dla Przyszłości), Orzeł Dizajnu czy Orzeł Polskiego Budownictwa.

 

Firma Marchewka już od 30 lat oferuje swoim Klientom drewniane schody, podłogi i elementy wyposażenia wnętrz. Łącząc sztukę użytkową schodów z naturalnymi walorami pomieszczeń, kreuje unikalną przestrzeń, a indywidualna realizacja każdego projektu, sprawia, że stają się one niepowtarzalnym meblem użytkowym. Dopełnieniem tak zaprojektowanych schodów jest oryginalna podłoga, która doskonale podkreśla charakter i dodatkowo eksponuje ich piękno. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby wyroby scalała kunsztowna forma, elegancja i funkcjonalność, a ich jakość przekładała się na uznanie polskich oraz zagranicznych Klientów.

Jedna z pierwszych maszyn Stanisława Marchewki. Fot. Marchewka Schody - Podłogi Wnętrza
Jedna z pierwszych maszyn Stanisława Marchewki. Fot. Marchewka Schody – Podłogi Wnętrza
Jeden z pierwszych katalogów firmy Marchewka. Fot. Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza
Jeden z pierwszych katalogów firmy Marchewka. Fot. Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza
Gala wręczenia nagrody Pro Futuro. Fot. Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza
Gala wręczenia nagrody Pro Futuro. Fot. Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza

Więcej informacji: www.marchewka.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment