Klimas Wkręt-met członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

Lider technik zamocowań budowlanych firma Klimas Wkręt-met, dołączył do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

klimas wkret-met czlonkiem PSDPodstawowym celem funkcjonowania Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy jest stworzenie szerokiej bazy wiedzy oraz okazji do wymiany informacji i doświadczeń między producentami, dostawcami i wykonawcami. Cel ten jest sukcesywnie realizowany poprzez webinaria, warsztaty, konferencje i współpracę z globalnymi partnerami. Możliwość dołączenia do grona członków wspierających PSD, jest dla firmy Klimas Wkręt-met kolejną okazją do nawiązania aktywnego dialogu z odbiorcami produktów dedykowanych ciesielstwu, jakimi są wkręty i łączniki do konstrukcji drewnianych.

– Jesteśmy największym producentem technik zamocowań w Polsce i Europie Środkowej, a to zobowiązuje nas nie tylko do realizowania planów produkcyjnych i sprzedażowych, ale także do wyznaczania trendów w obszarze rozwoju branży, szczególnie pod kątem rozwiązań zgodnych z wymaganiami zrównoważonego budownictwa. Zależy nam również na propagowaniu takich rozwiązań, które pozwalają usprawniać pracę wykonawców na każdym etapie budowy. Wierzymy, że wspólnie ze Stowarzyszeniem i jego członkami, będzie to możliwe na jeszcze większą skalę – mówi Artur Michalak, Produkt Manager Klimas Wkręt-met.

W ramach członkostwa Klimas Wkręt-met wnosi do Stowarzyszenia ponad 30 lat doświadczenia w zakresie technik zamocowań, nie tylko dla branży konstrukcji drewnianych, ale również innych segmentów budownictwa. Firma oferuje systemy zamocowań termoizolacji ścian ETICS, kotwy chemiczne i mechaniczne, zamocowania ramowe, systemy zamocowań do dachów płaskich, a także produkty dedykowane montażowi suchej zabudowy wewnątrzlokalowej. Ciągła analiza rynku pozwala na kierowanie oferty do różnych rodzajów budownictwa oraz także na ciągłe uzupełnianie portfela produktowego.

Oprócz członkostwa w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy, producent aktywnie angażuje się w inicjatywy realizowane w takich organizacjach jak Stowarzyszenie Wykonawców Dachów i Fasad  DAFA, Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń, Związek Polskie Okna i Drzwi, Stowarzyszenie Dom Drewniany, Business Centre Club, Stowarzyszenie Energooszczędnych Domów Gotowych, a w ostatnim czasie również Europejskim Stowarzyszeniu na rzecz Złożonych Systemów Zewnętrznej Izolacji Cieplnej (EAE).

Udostępnij ten wpis

Post Comment