SAINT-GOBAIN w prestiżowym gronie firm nagrodzonych certyfikatem TOP Employers 2017

Saint-Gobain otrzymała prestiżowe wyróżnienie Top Employer Global nadawane przez Instytut Top Employers, międzynarodową instytucję badającą najlepsze praktyki w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Grupa znalazła się w gronie 10 firm z całego świata, które otrzymały ten zaszczytny tytuł. Saint-Gobain wyróżniono między innymi za tworzenie wyjątkowych warunków pracy i dobrze przemyślany system zarządzania wynikami. Grupa ponownie znalazła się wśród najlepszych pracodawców w Europie, Ameryce Północnej i rejonie Azji i Pacyfiku, otrzymując tytuły „Top Employer Europe”, „Top Employer North America” i „Top Employer Asia-Pacific”.

Top_Employer_Global_2017Rozwijamy standardy w zakresie zatrudnienia oraz dajemy szeroki dostęp pracownikom do potrzebnych informacji i narzędzi wspierających proces samodoskonalenia zawodowego – wyjaśnia Magdalena Krupa, Dyrektor HR w Delegaturze Saint-Gobain na Polskę, Rumunię, Bułgarię i Turcję. – Uzyskanie certyfikacji Top Employers 2017 jest dowodem na to, że Saint-Gobain spełnia bardzo wysokie normy, tworzy dogodne warunki rozwoju i przyjazne środowisko pracy. Co ważne, nie jest to pierwszy raz kiedy Grupa otrzymuje to prestiżowe wyróżnienie, oznacza to, że konsekwentnie, od wielu lat, Saint-Gobain należy w Polsce i w Europie do grona najlepszych pracodawców – uzupełnia Magdalena Krupa.

Top Employers Institute przyznaje wyróżnienia Top Employer Global firmom, które otrzymały certyfikaty w przynajmniej 20 państwach na kilku kontynentach. Na potrzeby tegorocznych nagród, eksperci instytutu zweryfikowali sześćset aspektów praktycznych związanych z warunkami pracy oraz wskaźników
w każdym z 28 państw, które obejmował certyfikat, czyli w: Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Kolumbii, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Malezji, Meksyku, Holandii, Polsce, Rumunii, Republice Południowej Afryki, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwecji, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych.

Top_Employer_Europe_2017Top_Employer_Poland_2017

Na przyznanie wyróżnienia Saint-Gobain miały wpływ następujące czynniki: strategia rozwoju talentów, planowanie zatrudnienia, wdrażanie nowych pracowników (on-boarding), szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia, a także kultura pracy.

Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Grupa Saint-Gobain tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy – mówi Magdalena Kusik, Country Manager Poland w Top Employers Institute.

Więcej o Top Employers Institute oraz certyfikacji Top Employers na stronie www.top-employers.com.

Więcej informacji na temat Saint-Gobain znaleźć można na stronie
www.saint-gobain.pl


O SPÓŁCE SAINT-GOBAIN

Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas oraz na naszą wspólną przyszłość. Można je znaleźć wszędzie tam gdzie mieszkamy i żyjemy na co dzień np.
w budynkach, w środkach transportu, a także w inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych. Zapewniają one komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo i stanowią odpowiedź na wyzwania naszych czasów, takie jak ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Udostępnij ten wpis

Post Comment