Beckers Easy Colour – aplikacja do testowania kolorów

Beckers Easy Colour to autorska aplikacja mobilna marki farb Beckers do testowania kolorów. Wykorzystując technologię rozszerzonej rzeczywistości pozwala ona sprawdzić, jak konkretne odcienie z palety Beckers prezentują się na ścianach i wybrać tonację najbardziej pasującą do danego wnętrza i własnych preferencji. W aplikacji nie brakuje ponadto ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz, informacji o najnowszych trendach kolorystycznych czy funkcjonalności, która umożliwia odtworzenie kolorów z otaczającej nas przestrzeni.

Fot. Beckers
Fot. Beckers

Wiosna inspiruje do zmian, także tych w domowych wnętrzach. Nasza aplikacja pozwala sprawnie i szybko zwizualizować nawet najbardziej szalone pomysły kolorystyczne i ułatwi tym samym poszukiwania idealnego odcienia. Jednocześnie to znacznie więcej niż cyfrowy tester kolorów, bo Beckers Easy Colour stanowi również poradnik bogaty w aranżacyjne pomysły oraz kreator palet, dzięki któremu można czerpać inspiracje z otaczającego nas świata i zaprojektować wnętrza pełne pięknych barw – mówi Aneta Stopa, kierownik marki farb Beckers.

Fot. Beckers
Fot. Beckers

Aplikacja do testowania kolorów marki Beckers umożliwia błyskawiczną wizualizację zmian koloru ścian w oparciu o technologię rozszerzonej rzeczywistości. Jest przy tym intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy zrobić lub wgrać do niej zdjęcie wybranego pomieszczenia i wybierając odcienie z palety Beckers przyjrzeć się, jak faktycznie będą się prezentować w domowych wnętrzach. Powstałe wizualizacje można też zapisywać, by powrócić do nich później. Przydatną funkcjonalnością jest też kreator palet. Z jego pomocą można sczytywać barwy z otoczenia, odtwarzać gamę interesujących tonacji i szybko wyszukać ich odpowiedniki w kolekcji farb Beckers.

 

Więcej na temat nowej aplikacji marki Beckers znajduje się na stronie: https://beckers.pl/beckers-easy-colour.

 

***

Beckers to międzynarodowa marka oferująca wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb i emalii Beckers Designer. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą najwyższą jakość z bezpieczeństwem stosowania i dbałością o środowisko. Wyróżnia je rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, na polskim rynku pojawiła się w 1993 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.

 

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.

Udostępnij ten wpis

Post Comment