Olimpiada Budowlana: Zaproszenie do VII edycji olimpiady MWSLiT we Wrocławiu

Ruszyła kolejna, VII edycja Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Wydarzenie to na stałe zostało umieszczone w kalendarium uczelni i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i patronów.

olimpiada budowlana_728_410_slider

Dla kogo?

Olimpiada skierowana jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Cel

Celem olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania budownictwem oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności budowlanych, a także wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów.

Harmonogram

I etap – wirtualny (uczestnicy logują się na platformie konkursowej*) – 12.11.2019 – 16.02.2020 II etap – wirtualny (uczestnicy logują się na platformie konkursowej*) – 25.02.2020 – 24.03.2020 III etap – w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu – 03.04.2020 Uroczyste wręczenie nagród – 03.04.2020 r.

*platforma konkursowa oraz więcej informacji – www.olimpiadabudowlana.mwsl.eu

Nagrody

Główną nagrodą ufundowaną przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich na kierunku Budownictwo, tablet oraz zestaw gadżetów. Dodatkowe nagrody zostały ufundowane przez patronów olimpiady.

 

Tegoroczni patroni to BUDIMEX S.A. Kubala Sp. z o.o., budowa.org, budownictwo.org, budnet.pl, 4budowlani.pl, forum.obud.pl, obud.pl, styropian.biz

Udostępnij ten wpis

Post Comment