Secondary Menu

Elektronarzędzia AEG – siła profesjonalistów od 1898 roku

AEG POWERTOOLS od chwili swojego powstania jest wiodącym na rynku dostawcą profesjonalnych elektronarzędzi. Wraz z wprowadzeniem przenośnych wiertarek w 1898 roku marka rozpoczęła erę elektronarzędzi przenośnych. Blisko 100 lat później AEG nadal oferuje profesjonalnym użytkownikom innowacyjne i wydajne rozwiązania, oparte na technologii PRO litowo-jonowej.

Kompaktowa zakrętarka AEG. Fot. AEG POWERTOOLS
Kompaktowa zakrętarka AEG. Fot. AEG POWERTOOLS

Elektronarzędzia AEG oferują dzisiejszym profesjonalistom szeroką gamę innowacyjnych, wydajnych rozwiązań bezprzewodowych, zdolnych do efektywnego działania w najtrudniejszych warunkach. Wszystko za sprawą nowej technologii PRO LITHIUM-ION, która dostarcza optymalną moc i potrójną ochronę narzędzi i akumulatora.

PRO 18V BRUSHLESS

Szerokie spektrum pionierskich technologii, które są w stanie sprostać najtrudniejszym warunkom pracy to zdecydowany wyróżnik marki AEG, a innowacyjny system elektronarzędzi bezszczotkowych PRO 18V BRUSHLESS jest tego najlepszym potwierdzeniem. Na jego jakość składają się 3 kluczowe technologie zapewniające użytkownikom wyjątkową moc, inteligentne sterowanie i maksymalny czas pracy.

 

NIEZRÓWNANA MOC

Kompaktowy 4-biegunowy silnik bezszczotkowy z silnymi magnesami NEODYMOWYMI zapewnia wysoką moc i trwałość.

 

Piła szablasta PRO 18V BUS 18. Fot. Fot. AEG POWERTOOLS
Piła szablasta PRO 18V BUS 18. Fot. AEG POWERTOOLS

MAKSYMALNY CZAS PRACY

Technologia PRO LITHIUM-ION umożliwia pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach, także przy niskiej i wysokiej temperaturze od -18°C do +50°C. Potrójna ochrona oraz indywidualny monitoring ogniw zapobiegają przeciążeniu i przegrzaniu podczas wymagających zastosowań.

 

INTELIGENTNA ELEKTRONIKA

Inteligentna elektronika CORETEK stale nadzoruje wydajność narzędzia oraz komunikację pomiędzy akumulatorem litowo-jonowym PRO i silnikiem PROFLUX, zapewniając stałą prędkość pracy i optymalną moc.

 

Wyrzynarka PRO 18V  BST18X. Fot. AEG POWERTOOLS
Wyrzynarka PRO 18V  BST18X. Fot. AEG POWERTOOLS

Czerpiąc z tradycji, AEG POWERTOOLS nieustannie poszerza swoje portfolio, dostarczając profesjonalistom szeroką gamę innowacyjnych i wydajnych rozwiązań, takich jak wiertarki i młoty, narzędzia do wkręcania, obróbki drewna, obróbki metalu, wyposażenie na budowę i osprzęt.

 

System PRO 18V to innowacyjne rozwiązanie akumulatorowe – jedna bateria pasująca do wielu narzędzi!

 

www.aeg-powertools.eu

 


 O MARCE

Od czasu założenia w 1898 roku AEG POWERTOOLS jest wiodącym na rynku dostawcą profesjonalnych elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych, młotów udarowo-obrotowych, sprzętu do obróbki metalu i drewna, wiertarek udarowych i akcesoriów.

AEG POWERTOOLS to marka należąca do międzynarodowej grupy Techtronic Industries (TTI), będącej ogólnoświatowym producentem narzędzi elektrycznych. Zaangażowanie grupy TTI w zakresie innowacji oraz najwyższej jakości sprawia, że jest ona liderem światowego rynku narzędzi ogrodniczych i domowych.

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment