Dom energooszczędny w programie Multi-Comfort – więcej niż ekspercka pomoc

Wybór działki, aspekty technologiczne projektu, poszukiwanie wykonawców, dobór materiałów budowlanych, a teraz także uwzględnienie bilansu energetycznego i prognoz kosztów eksploatacyjnych – plan inwestycji, odpowiadającej unijnym normom, wymaga wielu istotnych decyzji. Istnieje jednak odpowiedź na wszystkie te dylematy – Program Saint-Gobain Multi-Comfort.

 

Budynek energooszczędny w Zielonkach, wybudowany w technologii Saint-Gobain Multi-Comfort. Fot. Saint-Gobain
Budynek energooszczędny w Zielonkach, wybudowany w technologii Saint-Gobain Multi-Comfort. Fot. Saint-Gobain

Standard Multi-Comfort to kompleksowe rozwiązanie dla budownictwa energooszczędnego opracowane przez koncern Saint-Gobain bazujący na 350-letniej tradycji. Idea Standardu koncentruje się na zapewnieniu mieszkańcom domów pasywnych siedmiu komfortów, takich jak: ekonomiczny, termiczny, akustyczny, dobrej jakości powietrza, bezpieczeństwa, estetyki i ekologiczny. Osiągnięcie wielowymiarowego komfortu w domu jednorodzinnym jest możliwe, dzięki połączeniu innowacyjności systemowych technologii i doradztwa technicznego przedstawicieli poszczególnych marek Grupy Saint-Gobain z profesjonalizmem biur architektonicznych i wykonawców przeszkolonych z koncepcji Multi-Comfort.

Gwarancja jakości, gwarancja korzyści

Budując dom w Standardzie Multi-Comfort, natychmiast otrzymujemy gwarancję jakości projektu architektonicznego i materiałów budowalnych, a także pomoc techniczną specjalistów. W Programie biorą udział jedynie sprawdzone i autoryzowane biura architektoniczne, które w swoich projektach prezentują nowatorskie zastosowanie idei energooszczędności przy użyciu technologii Saint-Gobain.

Dom energooszczędny w Stawigudzie - wybudowany w technologii Saint-Gobain Multi-Comfort. Fot. Saint-Gobain
Dom energooszczędny w Stawigudzie – wybudowany w standardzie Saint-Gobain Multi-Comfort. Fot. Saint-Gobain

Wybierając projekt domu w standardzie Multi-Comfort, mamy szansę na wygraną w loterii „SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM”. W ten sposób łączymy radosną decyzję o budowie domu z oczekiwaniem na losowanie atrakcyjnych nagród, takich jak samochód Volkswagen Golf czy sprzęt RTV.

O jakości Standardu świadczy fakt, że obiekty referencyjne spełniają wymagania programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie na budowę domu jednorodzinnego o wysokim standardzie energetycznym. Inwestorzy, którzy wybiorą rozwiązanie Saint-Gobain Multi-Comfort i spełnią wszelkie formalności, mogą ubiegać się dodatkowo o dotację z NFOŚiGW w wysokości 20 lub 50 tys. zł.

Loteria Multi-Comfort – jak wziąć udział?

Prawo do udziału w losowaniu nagród gwarantuje spełnienie trzech warunków:

  1. Wybór projektu domu jednorodzinnego w Standardzie Multi-Comfort oferowanego przez rekomendowane biuro architektoniczne.
  2. Zakup niezbędnych materiałów i systemów Saint-Gobain objętych loterią na kwotę minimum 25 tys. zł netto.
  3. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.multi-comfort.pl.

Uwaga! Każde 25 tys. zł wydane na produkty budowlane gwarantuje jeden los, który weźmie udział  w losowaniu nagród 30 listopada 2016 roku. Polegając na technologii Saint-Gobain, zwiększamy swoje szanse na wygraną samochodu marki Volkswagen Golf o wartości rynkowej 70 000 zł brutto lub 20 kuponów rabatowych na zakup sprzętu RTV o wartości 1,5 tys. zł.

Wszystkie informacje dotyczące partnerów loterii oraz materiałów objętych konkursem znaleźć można na stronie www.multi-comfort.pl w zakładce „Loteria”.

Udostępnij ten wpis

Post Comment