Schody wejściowe: Jak zbudować schody z klinkieru w godzinę

Każdy, kto zajmował się z wykańczaniem własnego domu dobrze wie, że wykonanie schodów wejściowych, progu, podestu przed drzwiami – nie jest sprawą prostą. Właściwym rozwiązaniem może być system schodów wejściowych.

Jak wizytówka

Pierwszym miejscem, z którym styka się każdy odwiedzający, jest wejście do budynku – schody, drzwi, portal, weranda… Schody wejściowe, które oprócz estetyki i roli dekoracyjnej muszą być także funkcjonalne i wykonane w taki sposób, aby służyły nam przez wiele lat. Ich realizacja tradycyjnym sposobem – wylewanie betonu, układanie pojedynczych elementów itp. – jest czasochłonne i wymaga mistrzowskich umiejętności. A przecież detale architektoniczne i sposób ich wykończenia jest czymś w rodzaju wizytówki domu. Pomocą mogą okazać się rozwiązania systemowe – prefabrykowane stopnie i podesty wykonane fabrycznie z klinkieru.

Casa
Casa
Porta
Porta
Scala
Scala
Via
Via
Villa
Villa

499_z8Trwałe i estetyczne w godzinę

System gwarantuje dopasowany pakiet gotowych elementów przygotowanych do układania jedno-, dwu- lub trzystopniowych schodów wejściowych. Jest skonstruowany i wykonany w taki sposób, by bez problemu zamontować je nawet po zakończeniu budowy domu. Rozwiązanie systemowe, jeśli są realizowane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i zaleceniami producenta, dają gwarancję funkcjonalności i właściwej estetyki.

 

499_z9499_z10499_z11

499_z6499_z7Czysty zysk

Na budowie schodów przy wykorzystaniu systemu gotowych elementów można tylko zyskać: oszczędzamy czas, minimalizujemy koszty, unikamy defektów i niedokładnych wykończeń. Ponadto zapewniamy sobie nowoczesne i precyzyjne rozwiązania przy minimalnym nakładzie pracy z gwarancją trwałości i jakości na lata.

Fot. Roben

5.05.2008

Źródło: abc-sciany.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment