Modne drzwi wewnętrzne. Na co warto postawić w 2021 roku?

Styczeń to czas noworocznych postanowień. Przejście na dietę, przeczytanie większej liczby książek, zmiana pracy – plany na nadchodzący rok można mnożyć. Wśród nich bardzo często pada remont mieszkania. A skoro mowa o remoncie, to warto zastanowić się nad wymianą drzwi. Na które modele drzwi wewnętrznych warto postawić w 2021 roku?

Fot. Porta
Fot. Porta

Modne drzwi wewnętrzne w wersji przesuwnej

Drzwi wewnętrzne w wersji przesuwnej? Czemu nie! System EFEKT, dostępny tutaj: https://www.porta.com.pl/produkty/drzwi-wewnetrzne, to nowość 2021 – propozycja innowacyjna i niezwykle efektowna. W przypadku tego modelu drobny element systemu jest mocowany do ściany. Natomiast główna część systemu, czyli prowadnica, ukryta jest w konstrukcji skrzydła. Na powierzchni skrzydła widoczna jest jedynie niewielka szczelina. Przemieszczanie drzwi po podłożu jest możliwe dzięki dwóm wózkom, przymocowanym w dolnej części skrzydła. Ostatnim elementem systemu jest niewielki prowadnik, który montowany do podłogi, stabilizuje ruch przesuwny drzwi. Zastosowane rozwiązania, przez to, że są prawie niewidoczne – są bardzo estetyczne. A drzwi idealnie wpisują się w minimalistyczne wnętrza.

Drzwi wewnętrzne do przestronnego salonu

Dwuskrzydłowe drzwi przesuwne są niewątpliwie jednymi z najbardziej efektownych. Takie rozwiązanie jest nie tylko piękne, ale pozwoli szybko połączyć lub oddzielić od siebie 2 pomieszczenia – w zależności od potrzeby w danej chwili. Żeby zamontować te modne drzwi wewnętrzne, trzeba tylko wystarczająco wcześnie o tym pomyśleć. W 2021 r. w ofercie PORTA debiutuje piękny system BLACK w wersji dwuskrzydłowej. A to dzięki wprowadzeniu kilku dodatkowych akcesoriów, które umożliwiły połączenie systemów jednoskrzydłowych. O czym nie należy zapomnieć? Przydadzą się dwa skrzydła i dwa systemy wraz z klamrą, która je połączy.

Fot. Porta
Fot. Porta

Drzwi wewnętrzne z ozdobnymi frezami

Modne drzwi wewnętrzne to te, które są w stanie przyciągnąć uwagę swoim wyglądem. Z całą pewnością uda się to za sprawą nowości marki PORTA DRZWI, takich jak kolekcja Natura VECTOR . Model drzwi J zdobi urocze, charakterystyczne frezowanie w jodełkę francuską. Drzwi można zakupić w dwóch kolorach: pokrytych białą lub naturalną, dębową okleiną. Niezależnie od wyboru, takie drzwi na pewno sprawią, że wnętrze zyska stylowy charakter.

Modne drzwi wewnętrzne w czarnym kolorze

Moda na drzwi wewnętrzne w czarnym kolorze narodziła się w Mediolanie – mieście, które wyznacza trendy w modzie, ale też w designie. Dlaczego szukając modnych drzwi do wnętrza, warto postawić właśnie na czerń. Czarne drzwi to element, który sprawi, że urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie zyska charakter. Czarne drzwi wewnętrzne Porta CPL model 1.1. zwracają na siebie uwagę wyrazistym kolorem. Będą się doskonale prezentować zarówno z ciemnym, jak i jasnym wystrojem, w obydwu przypadkach idealnie dopełniając eleganckie wnętrze.

Modne drzwi wewnętrzne w bieli

Wśród najmodniejszych drzwi wewnętrznych na 2021 roku nie mogło zabraknąć propozycji w białym kolorze. Biel jest obecna w trendach wnętrzarskich od kilku dobrych sezonów i nic nie wskazuje na to, żeby miało się coś w tym temacie zmienić. Nic dziwnego – białe drzwi doskonale wpisują się w aranżacje w najróżniejszych stylach. Tak samo świetnie będą wyglądać w mieszkaniu w stylu minimalistycznym, jak i skandynawskim. Ciekawa propozycja to kolekcja SEVILLA. Drzwi będą stanowić niezwykle ciekawy element wnętrza. Subtelnie odbiją światło, dzięki czemu pomieszczenie będzie rozświetlone i wizualnie powiększone.


Artykuł sponsorowany

Udostępnij ten wpis

Post Comment