PSD na BUDMIE: szkolenia dekarskie, zawody otwarte TurboDEKARZ i Jubileuszowy Kongres

Otwarte zawody dekarskie TurboDEKARZ, darmowe szkolenia i pokazy sztuki dekarskiej, różne zabawy i konkursy – takie atrakcje w dniach 12-15 lutego w Poznaniu czekają na odwiedzających w Strefie Turbo Mocy, zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy w ramach targów BUDMA. Brać dekarska weźmie również udział w Jubileuszowym Kongresie PSD.

TurboDekarz_website-slajder_v6

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy serdecznie zaprasza wszystkich odwiedzających w dniach 12.02 – 15.02.2019 do dekarskiej Strefy Turbo Mocy na Hali 6, Międzynarodowe Targi Poznańskie, BUDMA 2019.

  • 12.02 (wtorek), w godzinach 10:00 – 17:00 odbędą się otwarte szkolenia dekarskie z renomowanymi firmami z branży budowlanej. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie danego panelu. Udział w szkoleniu jest darmowy dla wszystkich chętnych. Dodatkowo odbędą się pokazy sztuki dekarskiej w wykonaniu młodzieży szkolnej, pod okiem Mistrza dekarstwa Pana Jana Grycuka z województwa Podlaskiego.
  • 13.02 (środa), w godzinach 10:00 – 17:00 – Dzień Otwartych zawodów dekarskich Turbo Dekarz. W zawodach może wystartować każdy dekarz, blacharz lub cieśla bez względu na wiek – nie ma żadnych ograniczeń!

Zawody Turbo to trzy równoległe linie startowe, 10 szybkich stanowisk z zadaniami, które poddadzą próbie podstawowe umiejętności dekarskie, sprawność, precyzję, szybkość, spostrzegawczość oraz umiejętność pracy w zespole. Rejestracja zawodników odbywać się będzie na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy (nr 7) w godzinach od 09:00 – 11:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Strefie Turbo i udziału w konkursach przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy oraz firmy partnerskie.

  • 14.02 (czwartek) odbędzie się Jubileuszowy Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, w trakcie którego podsumujemy dotychczasowe osiągnięcia, przedstawimy plany na kolejne lata działania, nagrodzimy zwycięzców otwartych zawodów Turbo Dekarz oraz poznamy laureatów konkursu PSD „Dom na medal”.

Kongres PSD poprzedzi uroczysty pochód z orkiestrą dętą.

Rozpoczęcie pochodu –  godzina 12:00, Hala 6, Stoisko Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy – godzina 13:00 , sala WTC, Hala 5.

Więcej na: www.dekarz.com.pl

TurboDekarz_grafika-promocyjna_1

Udostępnij ten wpis

Post Comment