Secondary Menu

Nowość Dekoral: Śnieżnobiała farba do wnętrz odporna na zmywanie

Śnieżnobiała farba lateksowa do wnętrz to nowość marki Dekoral – wiodącego producenta farb w Polsce. Produkt, gwarantujący idealne krycie malowanej powierzchni, wyróżnia się wysoką odpornością na zmywanie. Dzięki temu, nawet w miejscach narażonych na powstawanie szczególnie uporczywych zabrudzeń, możemy cieszyć się nieskazitelną bielą przez długi czas.

Jak wskazują badania, biel jest jednym z najchętniej wybieranych kolorów przez Polaków. Wszystko za sprawą uniwersalności tej barwy. Biel doskonale eksponuje dodatki wykonane w każdym stylu i co ważne, pozwala poprawić proporcje wnętrza. Emulsja polecana jest dla osób, które w szybki i łatwy sposób chcą odświeżyć swoje wnętrze.

Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Wydajna lateksowa farba Odporna na zmywanie marki Dekoral przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Możemy ją nanosić na podłoże wykonane z różnego rodzaju materiałów, np. tynków cementowych, gipsowych, gładzi czy płyt gipsowo-kartonowych – tłumaczy Anna Korecka-Karpiusz, junior brand manager marki Dekoral. Jak dodaje, farba jest wysokiej jakości ekologicznym wyrobem wyprodukowanym według nowoczesnej technologii Air-flow, dzięki czemu zapewnia doskonałe parametry „oddychania” ścian.

Odporna na zmywanie śnieżnobiała farba Dekoral. Fot. Dekoral
Odporna na zmywanie śnieżnobiała farba Dekoral. Fot. Dekoral

Chcąc w pełni cieszyć się efektem, jaki gwarantuje producent, warto zastosować się do kilku zaleceń. Przede wszystkim powinniśmy odpowiednio przygotować podłoże. Istotne jest, by powierzchnia przeznaczona do malowania była czysta, sucha, odpylona i bez spękań. Jeżeli nie udało nam się pozbyć wyjątkowo uporczywych plam, należy zabezpieczyć je specjalistycznym produktem.

Farbę lateksową marki Dekoral charakteryzuje bardzo dobra siła krycia. Wnętrze w mgnieniu oka nabiera nowego wyrazu, zachwycając pięknym matowym wykończeniem.

Parametry użytkowe:
Sposób nanoszenia: pędzel, wałek lub natrysk
Nanoszenie drugiej warstwy: po 2 h
Schnięcie: 2 h
Wydajność przy jednej warstwie: do 14 m²/l
Liczba warstw: 2
Pojemność opakowania: 3; 5; 10 l

Aranżacje wnętrz z zastosowaniem białej farby lateksowej Dekoral

Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Udostępnij ten wpis

Post Comment