Nowe kolory dachówki Teviva Cisar

Dachówki w odcieniach szarości to niesłabnący trend na rynku pokryć dachowych. Miłośników nowoczesnej, minimalistycznej architektury z pewnością ucieszą nowości w ofercie marki Braas. Już od maja płaska dachówka betonowa Teviva Cisar  dostępna będzie w kolorze ciemnoszarym i szary kryształ.

 

Jak pokazują wyniki badania „Pod pewnym dachem 2017” kolor jest najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze dachówek. Wśród najpopularniejszych odcieni, na pierwszym miejscu od paru lat plasuje się grafit (34% ankietowanych).

Dachówki Teviva Cisar w kolorze grafitowym. Fot. Monier Braas
Dachówki Teviva Cisar w kolorze grafitowym. Fot. Monier Braas

Modne, stonowane kolory świetnie prezentują się na płaskich dachówkach o geometrycznych kształtach. Dachówka Teviva charakteryzuje się prostą formą i czystą linią. Model ten doskonale komponuje się z nowoczesnymi konstrukcjami oraz przełamuje klastyczny styl, dzięki czemu nadaje się także jako pokrycie budynków remontowanych. Elegancka dachówka Teviva Cisar urzekła między innymi Filipa Chajzera.

 

Dodatkowym walorem jest zastosowanie technologii Cisar, której innowacja polega na zastosowaniu trzech warstw – nośnej, wygładzającej i uszlachetniającej. Pierwsza zapewnia dachówce maksymalną wytrzymałość i trwałość, druga chroni dachówkę przed mrozem, wilgocią i zabrudzeniami, a trzecia nadaje jej ostateczny wygląd, doskonały połysk i intensywny kolor. Nowoczesny kształt, zaawansowana technologia oraz elegancka paleta barw, wzbogacona o dwa nowe kolory, czyni model Teviva Cisar jednym z najatrakcyjniejszych na rynku pokryć dachowych.

Dachówka Teviva Cisar w kolorze ciemnoszarym - nowość 2018 marki Braas. Fot. Monier Braas
Dachówka Teviva Cisar w kolorze ciemnoszarym – nowość 2018 marki Braas. Fot. Monier Braas
Dachówka Teviva Cisar w kolorze szary kryształ - nowość 2018 marki Braas. Fot. Monier Braas
Dachówka Teviva Cisar w kolorze szary kryształ – nowość 2018 marki Braas. Fot. Monier Braas

Kolory ciemnoszary i szary kryształ pasują niemal do każdego typu elewacji. Pięknie komponują się z kontrastową bielą oraz z jaśniejszymi tonami szarości. Nadają też wyrazistości budynkom pokrytym beżowym tynkiem. Płaska dachówka Teviva Cisar w nowych kolorach to także polecane rozwiązanie do pokrycia drewnianych domów. Dzięki prostemu trikowi dobrania nowoczesnej dachówki, możemy uzyskać bardzo modny efekt domu w stylu nowoczesnej stodoły.

 

W ofercie marki Braas dostępny jest pełen zestaw akcesoriów, dzięki którym cały dach będzie tworzył spójną całość pod względem estetycznym i funkcjonalnym. System dachowy Braas objęty jest ponadto unikalną na polskim rynku, 15-letnią Gwarancją Systemową, którą obejmuje swoją ochroną również akcesoria dachowe.

Dowiedz się więcej: http://www.gwarancjasystemowa.pl/

 

 

Szczegółowe informacje na temat dachówki Teviva Cisar oraz komplementarnych akcesoriów znajdują się na stronie: http://www.monier.pl/produkty/katalog-produktow/d/dachowki-betonowe-teviva.html

 


Monier Braas to firma specjalizująca się w dachach spadzistych. Szeroka oferta pokryć dachowych, najnowocześniejsze technologie oraz gwarancja kompletnego systemu dachowego to zasługa wieloletniego dorobku i dopracowanych rozwiązań. Piękno i bezpieczeństwo, których nie sposób przecenić.

W ofercie marki Braas znajdują się dachówki ceramiczne, betonowe oraz blachodachówki, dopasowane do konkretnych modeli dachówki kształtowe, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu – od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, system komunikacji, izolację termiczną po nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne.

 

BMI Group należy do rodziny Standard Industries, która obejmuje wiodące marki specjalizujące się w pokryciach dachowych. Firma powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, czyli jednych z największych i najbardziej prestiżowych marek w branży. Dorobek i doświadczenie obydwu pozwolił stworzyć niezwykle bogatą ofertę usług oraz produktów służących do montażu i impregnacji pokryć dachowych.

 

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment