Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy 2016

Serdecznie zapraszamy młodych, zdolnych dekarzy do udziału w niezwykłym wydarzeniu! 2-3 lutego 2016 r., Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA w Poznaniu, hala numer 7! Młodzi dekarze w wieku do maksymalnie 27 lat konkurować będą ze sobą w trzech kategoriach konkursowych: dachy strome, dachy metalowe i dachy płaskie.

Plakat_poziom_internet

Przez 2 dni będziemy mogli obserwować jak rywalizują między sobą o tytuł najlepszych młodych dekarzy w Polsce. Spośród Nich wyłonimy Naszą reprezentację na Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. Przyszłoroczne mistrzostwa odbędą się w POLSCE! w terminie 25-29 października 2016 r. na hali wystawienniczej MT w Warszawie.

Wyniki zmagań ogłoszone zostaną podczas Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w czwartek 4 lutego 2016 r. Dla wszystkich uczestników wydarzenia PSD wraz z Partnerami przygotowało cenne nagrody rzeczowe. Po Kongresie ruszymy tradycyjnie z pochodem dekarzy odwiedzając stoiska targowe Naszych Partnerów.

PSD zapewnia wszystkim zawodnikom  transport,  nocleg w Poznaniu podczas Mistrzostw, wyżywienie oraz opiekę organizatora na miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Bądźcie z Nami!

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

www.dekarz.com.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment