Kolejna edycja Rajdu Ceramika z marką Röben

Tuż po majówce, między 4 a 7 maja odbył się 48. Rajd Ceramika organizowany przez Samorząd Studencki Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej. Studenci, dydaktycy, pracownicy i Władze Wydziału, a także przedstawiciele branży przemysłowej, mieli okazję wymienić się doświadczeniem i wspólnie bawić.

Główną ideą przyświecającą tej jednej z największych inicjatyw studenckich jest przede wszystkim dzielenie się pasją do aktywności fizycznej, a także stworzenie studentom okazji nawiązywania nowych znajomości i relacji zawodowych. W tegorocznej edycji Rajdu wzięło udział blisko 200 studentów, pracowników Wydziału i przedstawicieli branży przemysłowej. Podobnie jak w poprzednich latach, Rajd odbył się dzięki wsparciu sponsorów, w tym producenta ceramiki budowlanej Röben.

Miejsce finału Rajdu Ceramika było tajemnicą aż do dnia wyjazdu. Kolejną nowością w organizacji Rajdu było zróżnicowanie stopnia trudności tras – jedna z grup miała za zadanie dotrzeć na metę szlakiem pełnym utrudnień i komplikacji, co wymagało dodatkowego wysiłku. Mimo wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych, wszystkim drużynom udało się z powodzeniem ukończyć Rajd po Beskidzie Śląskim. W programie wydarzenia poza wędrówką, znalazły się również sprzyjające integracji codzienne ogniska i zabawy. Na uczestników czekało również wiele konkursów, w których mogli wygrać zestawy gadżetów Röben, a także koszulkę z podpisem Marcina Gortata. Dodatkowo goście Rajdu otrzymali pamiątkowe upominki.

Fot. Röben
Fot. Röben

Udostępnij ten wpis

Post Comment