Jedynka do drewna i metalu z promocyjną dolewką

Drewniane i metalowe powierzchnie – zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz – potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia, by mogły na długo czarować swym urokiem. Narażone na niszczący wpływ czynników atmosferycznych albo mechaniczne uszkodzenia szybko mogą stracić swój atrakcyjny wygląd.  Z Jedynką do Drewna i Metalu Połysk można jednak zapewnić im skuteczną ochronę, a wręcz przywrócić dawny blask.  Obecnie emalia w kolorze białym dostępna jest w większych pojemnościach – do opakowań 0,9l, 2,5l, 5l i 10l oferowana jest promocyjna 10%-owa dolewka.

 

jedynka-dolewkaOgrodzenie wokół posesji z drewna czy metalu, elementy fasad, a może drewniane meble w mieszkaniu – Jedynka do Drewna i Metalu Połysk świetnie sprawdzi się przy każdej z tych powierzchni, tworząc na nich gładką połyskową powłokę, dzięki której przez długi czas będą się szykownie prezentować. Jej wysokie walory dekoracyjne to przede wszystkim zasługa bardzo dobrej siły krycia i trwałych kolorów. Ponadto, dzięki nowoczesnej recepturze pomalowane emalią elementy – niezależnie czy są to drewniane, czy metalowe – zyskują odporność na wgniecenia i uderzenia, a jednocześnie są chronione choćby przed wpływem deszczu czy działaniem promieni UV.

 

Jedynka do Drewna i Metalu Połysk, jak wszystkie produkty z rodziny Jedynka, to gwarancja sprawnego malowania. Jest łatwa w aplikacji, szybko schnie, a przy tym jest bardzo wydajna. Co więcej, cechuje ja łagodny zapach i, co szczególnie istotne, brak szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu, stąd też bez obaw można jej używać zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Poza objętym obecnie promocją kolorem białym, produkt dostępny jest również w 21 gotowych odcieniach.

 


***

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do Tikkurila Polska SA. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment