Buduj, remontuj – wygrywaj! Konkurs Galeco „Wygrywaj do kwadratu”

Zakup i montaż systemu rynnowego to zwykle wydatek około kilku tysięcy złotych. Pokrycie tak wysokich kosztów to spore wyzwanie szczególnie dla prywatnych inwestorów, budujących lub remontujących swój dom. W konkursie firmy Galeco – polskiego producenta systemów rynnowych – nagrodą główną jest zwrot kosztów orynnowania.

Fot. Galeco

II edycja konkursu „Wygrywaj do kwadratu” potrwa do 31 października. Zabawa skierowana jest do wszystkich inwestorów planujących zakup rynien.

Zadanie konkursowe, podobnie jak w ubiegłym roku, polega na zakupie i montażu jednego z dwóch systemów rynnowych o charakterystycznym dla marki, kwadratowym profilu – Galeco STAL2  lub Galeco BEZOKAPOWY. Po zamontowaniu orynnowania i wykonaniu zdjęć zamontowanego systemu należy przesłać je za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeniowego, umieszczonego na stronie www.galeco.pl.

Na wszystkie prace można głosować do końca listopada 2017 roku. Po tej dacie zostanie wybranych 10 projektów konkursowych z najwyższą liczbą głosów. Spośrd nich jury wyłoni głównego zwycięzcę, który otrzyma całkowity zwrot kosztów poniesionych na zakup systemu rynnowego. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają sprzęt AGD o wartości odpowiednio 1700 i 1000 zł. Nagrodą gwarantowaną dla każdego uczestnika jest bluza softshell od Galeco.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.galeco.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment