BMI RoofPro dla wykonawców pokryć dachowych – inauguracja nowego programu

Nowy, unikatowy program BMI RoofPro, stworzony z myślą o wspieraniu umiejętności i zaangażowania dekarzy na całym świecie, po raz pierwszy został zaprezentowany w czerwcu w centrum konferencyjnym MS Mermaid w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział 150 dekarzy z całej Polski.

Fot. BMI Polska
Fot. BMI Polska

Lider na rynku pokryć dachowych

BMI powstało 2 lata temu z połączenia trzech silnych, dynamicznie rozwijających się marek: Braas, Icopal i Awak. Renoma i zaufanie, jakim cieszyły się wszystkie spółki pozwoliły BMI zająć pozycję niekwestionowanego lidera na rynku pokryć dachowych. Its never just a roof – to jedno z haseł przewodnich marki, co podkreślał podczas inauguracji Konrad Machula, Dyrektor Regionu Północno Wschodniego Grupy BMI: – Dla BMI dach to coś więcej niż tylko to, co widać gołym okiem i z przyjemnością pomagamy dostrzegać cały jego potencjał. Traktujemy dach jako zintegrowany system i każdego dnia do takiego podejścia przekonujemy.

BMI RoofPro został stworzony, aby wspierać i doceniać umiejętności i zaangażowanie dekarzy - mówił Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska. Fot. BMI Polska
BMI RoofPro został stworzony, aby wspierać i doceniać umiejętności i zaangażowanie dekarzy – mówił Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska. Fot. BMI Polska

„Wynieśmy naszą branżę na nowy, wyższy poziom”

Podczas spotkania prowadzący wielokrotnie zwracali uwagę na ogromną rolę, jaką odgrywają w BMI dekarze, z którymi firma bardzo blisko współpracuje. To również dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi BMI jest w stanie zaproponować klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Program BMI RoofPro jest odpowiedzią na chęć rozwijania tej współpracy oraz potrzebę wspierania dekarzy, o czym mówił Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska: – BMI RoofPro został stworzony, aby wspierać i doceniać umiejętności i zaangażowanie dekarzy na całym świecie. To program, który ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najlepszych fachowców pokryć dachowych, dzięki czemu inwestorzy będą mogli wybierać wykonawców z absolutną pewnością i gwarancją sukcesu. Wierzymy, że możemy wynieść naszą branżę na nowy, wyższy poziom.

 

O kluczowych założeniach i korzyściach wynikających z udziału w programie opowiedział Dyrektor Marketingu BMI Polska, Włodzimierz Kurpiński. Uczestnicy BMI RoofPro otrzymają wsparcie marketingowe i szkoleniowe oraz dostęp do platformy, która ułatwi i będzie wspierać zarządzanie projektami a co za tym idzie prowadzenie działalności dekarzy i ich rozwój. BMI RoofPro to również gwarancje rozwiązań, nagrody partnerskie i szansa na znalezienie się w gronie najlepszych fachowców na całym świecie.

 

Informacje dotyczące możliwości przystąpienia do programu, warunków udziału i korzyści wynikających z udziału w programie będą dostępne na stronach:

www.braas.pl, www.icopal.plwww.awak.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment