Pod pewnych dachem 2017. Wybudowałeś dom – wypełnij ankietę i zdobądź nagrody

Jakie pokrycia dachowe podobają się Polakom w ostatnich latach? Dlaczego jedni narzekają na wykonawców dachów, a inni są z nich zadowoleni i polecają znajomym? Odpowiedzi na te pytania próbuje znaleźć redakcja portalu www.superdekarz.pl, która przeprowadza badania „Pod pewnym dachem 2017”. Termin przesyłania odpowiedzi upływa 15 stycznia 2018 r. Na uczestników badania czekają nagrody.

 

PODE-PEWNYM-DACHEM-2017-01-ACelem badania jest m.in. sprawdzenie, jakie są konsumenckie tendencje w zakupie pokryć dachowych, kto ma wpływ na podjęcie decyzji o ich wyborze, w jaki sposób inwestorzy indywidualni szukali wykonawcy, a także to, co ostatecznie zadecydowało o ich wyborze. Część pytań poświęcona jest oczekiwaniom inwestora wobec dekarza na różnych etapach budowy.

 

Portal www.superdekarz.pl zaprasza do udziału w badaniu szczególnie osoby, które wybudowały swój dom w ciągu ostatnich 5 lat. Autorzy odpowiedzi, które wniosą największą wartość poznawczą dla organizatora badania, otrzymają nagrody ufundowane przez portal oraz jego patrona, markę Braas, w tym nagrodę główną – 1 ekspres do kawy Krups Lumio oraz 5 zestawów: kalendarz Superdekarz 2018 i płyta cd (do wyboru „The Best of Ania Dąbrowska” lub „Maleńczuk gra Młynarskiego”). Termin zakończenia ankiety upływa 15 stycznia 2018 r.

Zachęcamy dekarzy do kontaktu z klientami i zaproszenia ich do udziału w badaniu – wystarczy udostępnić post z profilu SUPERDEKARZ na Facebooku lub link do badania. Będzie to doskonała okazja, by przypomnieć o swoich usługach. Jak pokazało badanie przeprowadzone 2 lata temu, większość ankietowanych wybierała ekipę dekarską z polecenia – mówi Małgorzata Lasota, koordynator programu Superdekarz.

 

Badanie „Pod pewnym dachem 2017” jest częścią projektu poświęconego zbadaniu wzajemnych oczekiwań wykonawców i zleceniodawców oraz pokazaniu dobrych przykładów obsługi klienta. Wyniki ankiety posłużą również do opracowania artykułu dla branży dekarskiej, zawierającego wskazówki dla dekarzy, w jaki sposób profesjonalnie i efektywnie współpracować ze zleceniodawcą.

 

LINK DO ANKIETY:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsBBDXyXWu8ugZGgZeABIrYuMCPDr2A7KLcOnFMeW8T4nQ4A/viewform

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment