20 OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ DEKARZA – BIAŁYSTOK 2019

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy serdecznie zaprasza do udziału w otwartym pikniku dekarskim, który odbędzie się 27 lipca 2019 – w godzinach 11:00 – 16:00 – na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku, przy ul. Słonecznej 1.

 

Setki dekarzy, kilkudziesięciu znanych producentów materiałów dekarskich, atmosfera sprzyjająca integracji i nawiązywaniu nowych znajomości, atrakcje dla odwiedzających – to wszystko niezmiennie od 20 lat przyciąga zainteresowanych na Ogólnopolski Dzień Dekarza.

Grafika_piknik_2019

W programie między innymi: wielkie grillowanie, loty balonem, food truck z burgerami, II Ogólnopolski Mecz Dekarze kontra Producenci, konkursy z nagrodami, spotkania z uczniami szkół gimnazjalnych oraz kształcenia branżowego w ramach projektu „Zawód przyszłości dekarz”,  strefa relaksu. Gościnnie w wydarzeniu weźmie udział Adam Małysz – ambasador firmy Blachprofil 2. Piknik dekarski jest również doskonałą okazją do zapoznania się z nowoczesnymi produktami i rozwiązaniami, prezentowanymi przez partnerów wydarzenia. Na ich stoiskach można będzie nie tylko przetestować każdy z produktów, ale także wypytać doradców o detale techniczne poszczególnych rozwiązań i ich zastosowanie.

 

Dzień Dekarza co roku organizowany jest w innym mieście i cieszy się ogromną popularnością. Na przestrzeni lat odwiedziliśmy już między innymi w: Szczecin, Olsztyn, Pruszków, Łódź, Wieliczkę, Bydgoszcz, Kozłówkę, Gdynię, Poznań czy Ożarów.

To największe i najważniejsze wydarzenie branży budowlanej przypada w dzień Świętego Jakuba, który jest patronem wszystkich rzemieślników. Celem spotkania wszystkich wykonujących ten zawód jest promocja dekarstwa, integracja środowiska branżowego, wymiana doświadczeń, wzajemne wsparcie i wspólna zabawa. Zawiązane w tym czasie przyjaźnie trwają wiele lat.

 

Wieczorem zaplanowana została jubileuszowa gala z okazji 20 – lecia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, podczas której zostaną wręczone wyróżnienia dla osób jak i firm producenckich, które przez ostatnie lata szczególnie zaangażowały się w rozwój naszej organizacji jak i całej branży. Tradycyjnie w kuluarach omówione zostaną najważniejsze wyzwania, jakie stoją przed branżą dekarską, a także dalsze kierunki jej rozwoju.

 

20 Ogólnopolski Dzień Dekarza został objęty Patronatem honorowym Prezydenta Miasta Białystok.


 

Z przyjemnością informujemy, że nasza Redakcja objęła patronat medialny nad tym ważym dla branży wydarzeniem. To już 20 raz dekarze wraz z firmami partnerami oraz klientami obchodzić będą Ogólnopolski Dzień Dekarza, z którego przygotujemy dla Państwa obszerną relację. Wszystkich zainteresowanych wraz z całymi rodzinami zachęcamy do udziału w pikniku dekarskim. Do zobaczenia!!!

Udostępnij ten wpis

Post Comment